در راستای ارتقای سطح این وبلاگ نویسنده بر آن شد تا پس از ساعاتی مدید تفکر و به کار گیری دانش و تجربه و فقط به نیت سلامت شما برنامه ای آموزشی را در این پست قرار داده و زین پس هم به دنبال برنامه های بهتر و آموزنده تر هستش. از اونجایی که می دونم شمایان نیز چون اینجانب تنها و متمایل به غربت هستید روش تهیه یه نو دسر خیلی خوشمزه رو فقط برای یک نفر آموزش می دم . برای شروع کپی پی ست رو آماده کنید.

مواد لازم برای دسر هندوانه برای یک نفر:

  1. یک عدد هندوانه (شیرین و قرمزوتگری)

  2. یک عدد قاشق

  3. یک عدد چاقو

 

روش تهیه دسر هندوانه :

ابتدا هندوانه را به دو نیم کنید. هندوانه را در کف دست چپ قرار دهید و با دسته چاقو که در دست راست خود دارید (به روش دانه کردن انار) به پوست هندوانه ضربه وارد کنید؛ به این ترتیب تمامی تخم هندوانه ها از آن جدا می شود. {خداییش روش رو حال کردید ؟ به عقل هیچ کسی نرسیده بود ها!} حال قاشق را برداشته و بدون وجود هیچ گونه مزاحمتی در هندوانه سیر کنید . اگر در این ضمن بتوانید به موسیقی ملایمی گوش فرا دهید خیلیییییییییییییی بهتره و بیشتر اشتها خواهید داشت. پس از اتمام یک نیمه به سراغ نیمه دوم بروید و به روش فوق کلک آن را هم بکنید. توجه داشته باشید که طعم واقعی این دسر در پایان نیمه ی دوم نهفته است. حال آن را حس می کنید. نوعی سرمای مطبوع و طبیعی در تمام اندام ها حس می شود که در هیچ دسری  این طعم دیده  نشد ه است.چرا که این مواد را پیش از تهیه در یخچال قرار داده ایم و لذا سرمای مصنوعی یخچال یا فریزر به طعم آن نفوذ نکرده ! بعله!

حال بالشت لازم می شوید و فقط از زور مثانه قادر به بر خاستن خواهید بود.

این بود دسر این هفته امیدوارم درست کنید و آن لذت را هم ببرید. برای هفته آینده روش تهیه بستنی هندوانه را مد نظر دارم . آماده دریافت هر گونه نظر، انتقاد یا پیشنهادی هستم.

آدرس ما :تاريخ : جمعه ٢٧ امرداد ۱۳۸٥ | ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ | نویسنده : سارا | نظرات ()