سلام:

بذا بنویسم ... خیلی بنویسم اونقد که شاید ارضاع (یا ارضا) یا ( عرظا) یا (ارظا) یا (عرضی) یا ..........

نه مهم نیست اما باید بنویسم حالا هر چی بشه مهم نیست. نمی دونم چرا با اینکه اینهمه وبلاگ سیاسی خوندم و دیدم همه چقدر راحت می نویسن اما اونقد خود سانسوری تو وجودمه که نمی تونم راحت بنویسم. من دوست دارم راحت آدم بتونه تو روی طرف حرفشو بزنه، اما تصور کن حتا آزاد اندیش ترین آدما. میشه مثلن بشون بگی این رفتارت منو ناراحت می کنه؟ یا یه نظر ساده در مورد غذایی که می خورن بگی؟ مردم ما فقط خودشوننو خودشون همین و بس. یه جورایی همه مستبدن.

من خودم دور و برم پر از دیکتاتوره. دوستامم که همین طورن پس یه آمار کلی ما داریم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دلم می خواد یه روز بشه که منطقی بودن مسخره نباشه. منظورم منطق به همراه دمو کراسیه و گر نه خیلیا فکر می کنن منطقشون درسته ولی درک نمی شن.

دلم می خواد فیلم نرگسو سیاسی ببینم فقط این جوری توجیه پذیره وگر نه نیازی به این همه اصرار رو دموکراسی یه خرده عجیبه.

البته با این همه تفاسیر بازم نمی تونم دقیقا اسم بنویسم .

حالا : شوکت عنصر خودکامگی و نرگس هم عنصر آزادی بخش

در غیر این صورت منطقی میشه که این دو تا با هم در تضاد شدید باشن و محور یه سریال بشن. ولی در غیر این صورت، شوکت چرا باید از آدمی مثل نرگس بترسه.

این بحث منو به هم می ریزه ، چون هیچ فایده ای نداره. چرا این وبلاگ تمیز رو با این واژه (سیاست) کثیف کنم ؟ اصلن بهتره همون آموزش بستنی رو بذارم تو این هفته؟ok, here you are :

 

                               در مورد نقد فیلم نرگس هم طبق نظرات شما ادامه خواهد داشت.....

 

ترزطعیه ی بستنی هندوانه:

مواد لازم:

  1. یک عدد هندوانه

  2. یک لیتر بستنی(ساده بهتره ولی بسته به ذایقه)

  3. قاشق گرد بستنی

  4. چاقو (برای جدا کردن تخم هندوانه)

ابتدا هندوانه را به دو نیم می کنید. به روشی که قبلن گفتم تخمه اش را جدا می کنید. بستنی که دارید رو با قاشق گرد توی ظرف بستنی می ذاریم. حالا نوبت می رسه به هندوانه اون رو هم گرد می ذاریم. روی این بستنی نیاز به تزیین خاصی نداره ولی اگر دوست داشتید همون تخم هندوانه رو بذارین روش. خوب می شه بد نمیشه این جوری:

  تاريخ : یکشنبه ٢٩ امرداد ۱۳۸٥ | ۸:٠٠ ‎ب.ظ | نویسنده : سارا | نظرات ()