قبل از شروع بازی خیلی دوست دارم حسم رو نسبت به بازی بنویسم. بازی تو معنای کلیش البته به بهانه ی این بازی زیبا. حس می کنم بازی رو باید بدون دونستن قواعدش شروع کرد، بدون این که بدونی چرا، این طوری خیلی هیجان داره و نکته جالب تر اینه که در زمان بازی فقط به خود بازی فکر کنی و نه به برد و باخت و این باعث می شه که از بازی لذت ببری. و بازی نیاز داره به همبازی های خوب که با هم ادامه بدین چون ی بازی تنهایی البته اگر بشه بهش گفت بازی ، اصلاً لطفی نداره.

این جا واسه من و اسب چوبی در واقع بهترین مکانه برای بازی، و اگر چه هر روز در نوع خودش ی بازی بود اما حالا ماجرا فرق داره. و از این قراره که دوست عزیزم در وبلاگ پرند نیلگون یارکشی کرده و من و اسب چوبی رو به بازی دعوت کرده و بازی من و اسب چوبی این بار از نوع همبازی بودنه، تو زمستونی که از سرما نمی شه رفت تو حیاط و قایم موشک بازی کرد، و چون زمین پوشیده از برفه نمی شه توپ بازی کرد و چون همه خوابن نباید زیاد سر و صدا کرد و چون اسباب بازی هات همه شون تو کمده و مامان نیست که اونا رو بهت بده پس عروسک بازی و ماشین بازی هم نه. باید بشینی رو صندلی، تو اتاقت، باید فکر کنی، باید پنج تا خصوصیتت رو بگی ، پنج ویژگی که هیچ کس اون ها رو نمی دونه و یا کمتر کسی می دونه و یا حد اقل فکر می کنی که کسی نمی دونه.

 

۱- دروغ مصلحتیم از نوع کتمان مصلحتیه به این معنی که وقتی نمی تونم راستش رو بگم مجبور میشم حقیقت رو بیان نکنم و با این حال از این وضع هم احساس خوبی ندارم. آخه نمی تونم خودم رو توجیه کنم که این کار با دروغ مصلحتی خیلی فرق داره.

۲- لجبازم (بدون شرح)

۳- خواب هایی که می بینم توی بیداریم اثر می ذاره. خیلی از مواقع یهو به خودم میام می بینم چندین دقیقه س که دارم به خوابی که دیدم فکر می کنم، و جالب تر اینه که حس می کنم بی علت این خواب رو ندیدم و در بیداری به دنبال علتش می گردم.

۴- مغرورم (به نظرم غرور ی واژهء مثبته و نوع منفی اون خود خواهیه)

۵- در نگاه اول هر حسی داشته باشم از یک فرد، دیگه تغییر نمی کنه (معمولاً درسته)و در واقع به منزلهء ی قابه واسه تصویری که اون فرد از خودش برام ترسیم کنه.

 

و اما ... یارکشی:

 

۱- ابر آسمون (سروش)

 

۲- داداشینا (مجید و وحید)

 

۳- ایزد بانوی گورستان ( آرزو)

 

۴- ستاره کوچولو (یوسف)

 

۵- اسب چوبی ( اسب چوبی)

 

خب فکر می کنم روند بازی معلوم شد؟ اما برای توضیح بیشتر : ماجرا از این قراره که هر کسی که به این بازی دعوت می شه باید پنج تا از خصوصیات خودش رو که کسی نمی دونه رو بنویسه و در پایان هم پنج نفر بعدی رو معرفی کنه برای ادامه بازی.

 تاريخ : جمعه ۸ دی ۱۳۸٥ | ٩:٤٤ ‎ب.ظ | نویسنده : سارا | نظرات ()